HAKKIMIZDA

GÜLTAŞ İNŞAAT

1998 yılında kurulan GÜLTAŞ, Gül İnşaat markası altıında, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren bir grup şirketidir.

GÜLTAŞ Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olup, konut , ofis ve alışveriş merkezi projelerinin inşa ve geliştirme faaliyetirinde bulunmaktadır. Bugüne kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı 1 milyon metrekarenin üzerinde olan GÜLTAŞ, geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak öz sermayesinde bulunan geniş bir portföye de sahipdir.

GÜLTAŞ İNŞAAT'ın yüklenici olarak üstlendiği projeler arasında ROSE MARINE, LOCA İSTANBUL, SKYPORT, OTOPORT, PERLA VISTA, GÖKTÜRK SUITES, İNCİRLİ KONAKLARI, KAVAKLI KONAKLARI, BÜYÜKÇEKMECE KONAKLARI, LİMAN PARK, GÜLPARK YAŞAM, FLORYA GÜLTAŞ EVLERİ bunlardan bazılarıdır.


FELSEFEMİZ

GÜLTAŞ, GÜL İNŞAAT
DEĞERLERİMİZ
İmzamızı taşıyan tüm projelerimiz ve attığımız her adımda ilk önceliğimiz “insan”. İnsanı merkezine koyan felsefesi ile GÜLTAŞ, güvenli yapıları estetik çözümlerle bir araya getiriyor. Yenilikleri sürekli takip ederek, müşteri odaklı hizmet anlayışını geliştiriyor ve yeniliyor. Zamanın gerisinde kalmayan projeler üreterek müşterilerini daima ileriye taşıyor. Merkezine insanı koyan felsefesi yine insan için değerler üretiyor.
Mİsyon & Vİzyon
Temelinde mutluluk olan, insan odaklı yaşam alanları tasarlayarak. Sektör gelişiminin öncü markası olarak anılmak.
HEDEFLERİMİZ
Kurumsal değerlerimiz ve anlayışımız çerçevesinde, en iyi hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini kazanmak; alt yapı tecrübemiz ile şekillendirdiğimiz güvenli, huzurlu ve modern yaşam alanlarını hayata geçirmek ve bölge gelişimine katkı sağlamak; gelişmiş teknolojisi, kurum felsefesi ve deneyimi ile büyüttüğü sermayesini kullanarak, sektörünün lider firması olma yönünde faaliyetlerini sürdürmektir.

PROJELER

Bugüne kadar tamamlamış olduğu projelerin toplam inşaat alanı 1 milyon metrekarenin üzerinde olan GÜLTAŞ, geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak öz sermayesinde bulunan geniş bir portföye de sahipdir.

GÜL İNŞAAT
GÜL İNŞAAT
GÜL İNŞAAT
GÜL İNŞAAT